Video Çekim Hizmeti

İyi Bir Tanıtım Videosu Mu Yaptırmak İstiyorsunuz?

Dijital çağın pazarlama ve hedef kitleye ulaşma açısından en geçerli ve tanıtıcı yöntemin görseller ve videolardır.  Kurumsal videolar ,markalaşma ve tanıtım için günümüzün en çok kullanılan ve etkili olan yöntemler arasındadır. Video tasarımı Firmanız için kendini en iyi ve en etkili ifade etme yöntemlerinden biridir. Görsel ve işitsel öğelerin ön planda olması izleyenleri kısa sürede etkileyebilir.

  • ­Kitlenizi doğrudan birbirine bağlayan tasarımı mobil uygulama.
  • ­Fark yaratan güzel ve modern video çalışmaları.
  • ­Stratejik olarak tasarlanmış pazarlama materyalleri ile satışlarınızı artırın.

Bizim Sürecimiz

  • Etkinlik Çekimleri
  • Stüdyo Çekimleri
  • BackStage(yeşil perde) Çekimleri
  • Dış Mekan Çekimleri
  • Havadan Görüntüleme

Ücretsiz Teklif Alın

Video Üretim Süreci

Kapsamlı video prodüksiyon stratejimiz, işletmeniz için mükemmel hazırlanmış bir tanıtım hizmeti sağlar.

Ön Görüşme

Hayalinizdeki video  çalışmalarının özelliklerini faliyet alanıyla birleştiriyor ve ilk adımı atmış oluyoruz. Dijital ortamda ürün ve hizmetlerinizin  yanısıması olacak olan tasarımlarınızın çalışmalarını profosyonel ekibimiz ile müşterimiz fikir alış verişinde bulunarak ortaya bir taslak çıkarmış oluyoruz.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın…

Video Hizmeti Yüz Yüze Görüşme

Çekim

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda hayalinizdeki video çalışmalarınızı günümüz teknojojilerini kullanarak  moderm ekipmanlarla birlikte kurguladığımız video akışlarını birden fazla denemelerle çekime başlıyoruz. Çalışmalarımızın ilk aşamasını gerçekleştirmiş oluyoruz.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın…

Dış Mekan Çekimleri

Montajlama

Profosyonel ekibimiz tarafından çalışmalarına başlıyoruz ve ortaya çıkan video çekimlerimizi montajlama sürecine geçiyoruz. Videolarda oluşturduğumuz kurguları en son kullanılan programlarla dijital ortamda hazırlıyoruz. Bu aşamada çalışmalar dijital ortamda şekillenmiş oluyor.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın…

Stüdyo Çekimleri

Videonuz Hazır

Müşterimizden almış olduğumuz geri bildirimler sayesinde hayalindeki video çalışmalarına ulaşmanızı sağlamaktayız.  Azra Ajans farklı ile sizde kurumunuzu bir adım öne taşıma fırsatını kaçırmayın. Teklif almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Deneyimli ekibimizle hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın…

Etkinlik Çekimi