Sonuç Odaklı E-Mail Pazarlama

E-Mail Marketing (Toplu Mail Gönderimi) Nedir?

E-Mail Marketing, belirli bir kitleye ulaşmak için markaların hedefli gönderim yaptığı ürün tanıtımı, bilgilendirme mesajlarında elektronik posta yöntemini tercih etmesine  denir. Aynı zaman diliminde birden fazla kişiye mail gönderilmesine toplu mail adı verilmektedir. Tek tek mail atmak yerine, tek seferde seçilen kişilere gönderilmek istenen kampanya, bilgilendirme, kurumsal bülten, firmanızdan haberler,duyurular, ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgilendirmelerinizi zamandan tasaruf sağlayarak tek seferde bilginin iletilmesini sağlamaktadır.  Toplu mail gönderimi, en etkili ve en avantajlı pazarlama yöntemlerinden biridir.

  • ­Doğru Mesaj
  • ­Marka İsmiyle Gönderim.
  • ­Etkili Başlık.

Azra Ajans olarak sizden aldığımız müşteri datalarınızı doğru yapılandırarak Email marketing kurgunuzu oluşturuyoruz. Doğru kişilere doğru mesajları ileterek kısa sürede istenilen hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.  E-mail pazarlama hizmetimiz sayesinde kazançınızı ve yatırımınızın geri dönüşünü sağlıyoruz. Hedef kitlenizi artırıyoruz, Müşteri gruplarınızı ayrı ayrı mail gönderim listesi oluşturuyoruz. Bu hizmet anlayışımızla hedeflediğiniz başarı kaçınılmaz olacaktır.

Ücretsiz Teklif Alın

Toplu Mail Gönderim Sürecimiz

Potansiyel müşterilerinize sesinizi duyurun. Rakip firmalardan bir adım önde olun.

Ön Görüşme

Müşterimizle yaptığuımız yüz yüze iletişimizde toplu mail gönderim hizmetimizle ilgili genel bilgilendirme aktarıyoruz. Yapmak istediği ürün, kampanya, bülten gönderimi, duyuru vb. çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Toplu mail gönderimini periyodik aralıklarla gönderim sürelerini belirleyerek en uygun paket seçeneklerimizi müşterilerimize sunuyoruz.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın…

Toplu Mail Ön Görüşme

Strateji

Müşterimizle yaptığımız ön görüşmemizden sonra elde edilen veriler doğrultusunda seçmiş olduğunuz paket üzerinden haftalık ve aylık yapılması istenen mail içeriğini, tasarımı, sablonu ve uygun görselleri, planlama süreçini, vurgulanmak istenen mesajı, gönderilerin yapılması  istenilen zaman dilimini oluşturarak  en verimli mail gönderim stratejilerimizi belirliyoruz.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın…

Toplu Mail Strateji

Mail Tasarımı

Müşterilerimizle karşışıklı belirlediğimiz stratejiler çerçevesinde mail tasarımlarını hazırlıyoruz. Maillerde gönderilecek görsel çalışmaları ve  iletilen içerikleri uygun formatlarda editleyip moderm tasarım trentlerine göre mail taslakları oluşturuyoruz. Masaüstü, Tablet, Mobil vb. cihazlara uygun HTML kodlama sürecini oluşturup test maili göndererek müşterimizin onayına sunuyoruz.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın…

Toplu Mail Tasarım

Raporlama

Gönderim yaptığımız toplu mail hizmetimizin geri dönüşümünü pdf raporunu tarafınıza hazırlayıp iletiyoruz. Raporda yer alan bilgiler kampanya, bülten, duyuru vb gönderilerinizin kaç kişinin ilgilendiğini bu gönderi üzerinden web sitenize, ürünlerinize ne kadar ziyaretci sayısını ve tıklama oranlarını grafiksel ve sayısal verilerle bir bütün halinde tarafınıza iletiyoruz.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın…

Toplu Mail Raporlama