Arşivler: Portfolio

Description.

Verden Mali Müşavirlik

Verden Web Sitesi Referanslar

Vergi ve Denetimi Mali Müşavirlik Ver&Den  firması için hazırladığımız web sitesi tasarımında ihtiyaca yönelik taleplerinde hizmet verdiği sektör baz alınarak verilen bilgilere göre ekibimiz tarafından en güncel trendlere göre  responsive duyarlı  tasarım kodlaması ve uyarlanması yapılarak web sitesi hazırlanmıştır.

Global Glb Yapı İnşaat

Global Glp Yapı İnşaat Web Sitesi Referanslar

Global Glb Yapı İnşaat Fırması için hazırladığımız web sitesi tasarımında ihtiyaca yönelik taleplerinde local seo tanımlamaları belirlenerek arama motorlarında, haritalarda istenilen seviyelerde yerini alarak hedeflenen web tasarımımızla marka konumlamalarımız yapılmıştır.

Atlantik Grup

Atlantik Grup Web Sitesi Referanslar

Atlantik Grup firmamız  için hazırladığımız web  tasarım hizmeti vermiş bulunmaktayız. Atlantik Grup kurucusu İbrahim Turan, tarafından hizmet verdiği sektörün trendlerine ve ihtiyaçlarına yönelik, istenilen özelliklerde kullanıcı deneyimi, uygun anahtar kelimeler belirlenerek ekibimiz tarafından seo ve kulanıcı deneyimi baz alınarak web sitesi  yayın akışına alınmıştır. Atlantik Grup kısa sürede hizmet verdiği sektörde arama motorlarında ilk sayfada