Logo ve Marka Neden Önemlidir ?

Logo ve Markanızla Bir Adım Önde Olun!

İlk imaj Firmanız için  çok önemlidir. Logo tasarımı firmanız için ilk imajdır.

Logo tasarımı, Firmanızın yaptığı iş, bulunduğu faaliyet alanı, ürün ya da hizmet kalitesi hakkında ip uçları verecek şekilde hazırlanmalıdır.

Ancak bu ip uçlarını hazırlarken doğrudan değil, kavramları, ikonları ve benzeri unsurları akılda kalıcı ve merak uyandırıcı şekilde kalmasını sağlar.

  • ­İşletmeniz için modern ve her daim akılda kalıcı bir logo.
  • ­Kalabalıkta öne çıkan markalaşma.
  • ­Markayı yeniden tasarlamak için stratejik yaklaşım.

Logo markanın görsel halidir. Logo yaratmak, işitsel kodu olan markayı görsel kodla sunmaktır. Bu nedenle logo, doğrudan markayı kavrama özelliğine sahip olmalıdır. Azra Ajans olarak sizlere bu konuda profosyonel ve deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Teklif Alın

Marka ve Logo Tasarım Hizmetleri

Marka & logo tasarım stratejimiz ile işletmeniz için mükemmel hazırlanmış bir logo hazırlanarak marka konumlandırmanızda bir adım öne çıkın!

Ön Görüşme

İlk olarak müşterimizin faliyet alanı hakkında bilgi alıyoruz. İstediği logonun özelliklerini faliyet alanıyla birleştiriyor ve ilk adımı atmış oluyoruz. Markanın yanısıması olacak olan logo tasarımını profosyonel ekibimiz ile müşterimiz fikir alış verişinde bulunarak ortaya bir taslak çıkarmış oluyoruz.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın… Logo Keşif Çalışması

Çizim

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda hayalinizdeki logo tasarımlarımızı yaratıcı çizimlerle moderm tasarım trentlerine uygun bir şekilde birden fazla alternatif çalışmalar hazırlayarak prototiplemelerini çıkartarak çalışmalarımızın ilk aşamasını gerçekleştirmiş oluyoruz.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın… Logo Çizim Çalışması

Tasarım

Eskizleri baz alarak profosyonel ekibimiz tasarım çalışmalarına başlıyor ve ortaya çıkan logonun temelini oluştuyoruz. Tasarımlarda oluşturduğumuz prototiplemeler doğrultudunda en son kullanılan programlarla dijital ortamda alternatifleri ile birlikte çizimlerimizi aktarıyoruz. Bu aşamada çalışmalar dijital ortamda şekillenmiş oluyor.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın… Logo Çizim Çalışması

Renklendirme

Müşterimizin faaliyet alanını göz önüne alarak ve marka değerini yansıtmasını sağlamak için tasarımın renklendirme çalışmasına başlıyoruz. Akılda kalıcı ve görsel olarak vurucu bir logo için renklendirmenin önemi çok fazladır bu nedenle müşterimizle bu aşamada tekrar fikir alış verişinde bulunuyoruz.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın… Logo Renklendirme Çalışması

Çalışmanız Hazır

Müşterimizden almış olduğumuz geri bildirimler sayesinde hayalindeki logoya ulaşmasını sağlamaktayız.  Azra Ajans farklı ile sizde kurumunuzu bir adım öne taşıma fırsatını kaçırmayın. Teklif almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Deneyimli ekibimizle hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız.

Uygun fiyat koşullarından yararlanmak için bize ulaşın… Logo Sunum Çalışması