Kurumsal Kimlik Tasarımı

Güçlü bir kurumsal kimlik tasarımı ile müşterilerin ilgisini çekebilir ve marka adınızı da bu şekilde güçlendirebilirsiniz.

Kurumsal Web Site

Kurumsal kimlik ya da marka kimliği profesyonelce yapılmış bir logodan çok daha fazlasıdır. Aslında marka kimliği, müşterilerinizin sizinle ilgili görüşleridir. Müşterilerinizle olan tüm etkileşimleriniz onlara markanızla ilgili bir bakış açısı oluşturmaktadır.

  • Farklı Olun
  • Marka Kişiliği
  • Marka Sadakati

Kurumsal Kimlik Tasarım ve Baskı Süreçleri

Şirketlerin hedefledikleri kitleyle iletişim kurma ve bilinirliklerini artırma yollarından biri kurumsal kimliktir. 

Logo

Basılı ya da dijital bütün materyallerde markanızı temsil eden ve en temel kurumsal kimlik unsuru olan logo, markanızın hedeflerini ve değerini en iyi şekilde yansıtmalıdır. Ajans olarak bu bakış açısı ile hizmet vermekteyiz.

Next Process

Kartvizit

Şirket çalışanlarınız için imza niteliğinde olan kartvizitler hem çalışanların hem de kurumsal imajınızın bütünlüğünü pekiştirmek ve sektörde bilinirliğinizi artırmak için kullanacağınız prestij unsurudur. Farklı olmak için bize ulaşın kendi firmanıza özel kartvizitlerinizi tasarlayalım.

Next Process
kurumsal-kimlik-mail-imza

E-Posta İmzası

Bütün basılı ve dijital materyallerde olduğu gibi e-postalarınız da kurumsal bütünlüğünüze uygun bir tasarımla düzenlenmelidir. Ajans olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Next Process

Kırtasiye Malzemeleri

Kağıt, zarf, not defteri, fatura gibi kırtasiyeler için ayrı ayrı belirlenmeli ve tasarımlar, markanızın bütünlüğü göz önünde tutularak oluşturulmalıdır.

Next Process
kurumsal-kimlik-promosyon-urunleri

Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri halka ilişkiler sürecinin en önemli materyallerindendir. Doğrudan satış ya da tanıtım odaklı olan promosyonlar marka kimliğinizi tanıtmanıza ve bilinirliğinizi artırmanıza olanak sağlar.

Next Process

Baskı Materyalleri

Broşür, katalog, el ilanı gibi basılı olarak kullanılan ve tanıtım ya da duyuru amacıyla hazırlanan materyaller, kurumsal kimlik kılavuzunda belirlenen kurallara göre hazırlamaktayız.

Next Process

Teknoloji haberlerinden haberdar olmak için
bültenimize kaydolun!