Hosting ve Mail Seçeneklerimiz

Ücretsiz Hosting ve Mail Hizmeti

Ajansımız tarafından yapılan Web sitelerinde, hosting ve mail hizmeti ücretsizdir. Sınırsız POP3 Email Hesapları. Sınırsız MySQL 2048 MB RAM Sınırsız SSD Disk Alanı Ömür Boyu Ücretsiz SSL Windows / Linux cPanel / Plesk Kontrol Paneli Aylık Site Bakım ve Yedekleme Hizmeti

Ücretli Hosting ve Mail Hizmeti

Yıllık hosting ve mail sunucu hizmeti Aylık 150 TL + KDV Sınırsız POP3 Email Hesapları. Sınırsız MySQL 2048 MB RAM Sınırsız SSD Disk Alanı Ömür Boyu Ücretsiz SSL Windows / Linux cPanel / Plesk Kontrol Paneli Aylık Site Bakım ve Yedekleme Hizmeti

FAQs: Hosting


Hosting bir web sitesi oluşturabilmek için gerekli olan ve web sitesine ait içeriğin (resimler, yazılar, videolar,grafikler,tablolar vb..) internette yayınlanmasını sağlayan servistir. Internet kullanıcıları hosting sunucuları sayesinde web sitenize ulaşabilirler.
Sınırsız disk alanı olarak belirtilen hosting paketlerimizde kullanım şartlarımıza aykırı olmadığı sürece disk kullanımınız ölçülmez.
Hosting sunucularında barınan veritabanları , web siteleri haftalık olarak CDP (Continious Data Protection) teknolojisi ile geriye dönük olarak yedeklenmektedir. Kazara bir veri kaybı yaşadığınızda Azra Ajans destek mühendisleri web sitenizi elde bulunan en güncel konumuna geri getireceklerdir.