Hakkımızda

Azra Ajans 2017 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Web Ajansı sektöründe grafik tasarım , kurumsal kimlik, web tasarım, cms yönetimi, sosyal media hizmetleri,  e-ticaret hizmeti yazılım ve donanım süreçleri, Seo hizmetleri vermekteyiz. Azra Ajans, vizyoner yapısı ile de birçok ilke imza attı. Türkiye’ nin önde gelen A’ dan Z’ ye Reklam Ajansıdır. 

Kalite Politikamız

Azra Ajans, uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak, müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bu sebeple uzun yıllardır liderliğini sürdürdüğümüz sektörde günden güne büyüyerek devam etmekteyiz.

Vizyonumuz,

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak Reklam Ajansı sektöründe şimdinin ve geleceğin lideri olmak.

Misyonumuz,

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak. Mutlu çalışan-mutlu müşteri anlayışımız, teknolojimiz ve mükemmelliyetçi hizmetimizle herkes için stratejik yol arkadaşı olmak.

award-recohnition-1
award-recohnition-1
award-recohnition-1
award-recohnition-1
award-recohnition-1
award-recohnition-1
award-recohnition-1
award-recohnition-1