Kurumsal Web Site

Profesyonel bir web sitesi mi tasarlatmak istiyorsunuz?
Şirketiniz için özel hazırlanmış web sitesi tasarımlarımız siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunuyoruz.

Kurumsal Web Site

Kurumsal ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak markanıza özel tasarımlar oluşturuyoruz. Kurumsal kimliğinizle uyumlu olarak tasarlanan profesyonel web sitesi genellikle 9 ile 10 sayfadan oluşup firma, hizmet ve iletişim bilgilerinizi içerir.

  • Kullanıcı Deneyimi Tasarımı
  • Duyarlı Websitesi Tasarım Trentleri
  • Özgün Tasarım UI Tasarım
  • Seo Optimasyonu

Kurumsal Web Sitesi Tasarım Sürecimiz

Kapsamlı web sitesi tasarım stratejimiz, işletmeniz için mükemmel hazırlanmış bir web sitesi sağlar.

Ön Görüşme

Hayalinizdeki Websitesi Tasarım özelliklerini faaliyet alanınızla birleştiriyoruz. Firmanız için en güncel web teknoloji kullanarak en mükemmel hizmeti sunuyoruz.Kurumsal Web Sitesi tercih ederek ilk adımı atmış oluyoruz.

Next Process

Tasarım Süreci

rofosyonel ve deneyimli ekip arkadaşlarımız 2 haftalık süreçte sizden alınan birebir notlarla kendi alanlarındaki yetenekleri tasarım sürecine entegre ediliyor. Tüm tasarım süreciniz onaylanarak ilerlemektedir.Revize işlemleriniz birebir uygulanmakta olup hayalinizdeki web sitenizin tasarımını sizlere sunmak için demo versiyonla karşınıza çıkıyoruz.

Next Process

Siteniz Hazır

Demo web sitesi tasarımlarınız onay alındıktan sonra kodlama geçiliyor. Siteniz tüm teknolojilere uyum sağlayacak şekilde Duyarlı web sitesi haline getiliyor. Kolay kullanımı olan yönetim sistemlerine bağlantılar kurulumları gerçekleştiriyor.Son aşamada Orjinal görsel içerikler ve metin yazılarınız eklenerek siteniz yayın akışına geçiyor.

Next Process

Teknoloji haberlerinden haberdar olmak için
bültenimize kaydolun!

Yardıma mı ihtiyacınız var?