E- Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi satmak için neden bir bölge ile sınırlı kalıyorsunuz ? İnternet üzerinden ürünlerinizi internet üzerinden 7/24 satabilirsiniz.

E- Ticaret Sitesi

E-Ticaret sitesi paket tasarımı ve yazılımı ile markanıza özgü bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerinizin, hızlı bir şekilde alışveriş yapabildikleri tüm cihazlara uygun bir tasarıma sahip ve en önemlisi kategorize edilmiş altyapısıyla e-ticaret sitesinize sahip olabilir dijitalde de satış yapmaya başlayabilirsiniz.

  • E-ticaret sitenizi satış odaklı kurgular kazancınızı hızlı arttırırız.
  • Tüm SEO ayarları oluşturulmuş şekilde e-ticaret sitenizi teslim ederiz.
  • Kolay kullanıma sahip yönetim panelini size teslim ederiz, sitenizi yönetebilirsiniz.

E- Ticaret Sitesi Tasarım Sürecimiz

E- Ticaret web sitesi, tasarım stratejimiz, işletmeniz için mükemmel hazırlanmış bir web sitesi sağlar.

Ön Görüşme

Hayalinizdeki Websitesi Tasarım özelliklerini faaliyet alanınızla birleştiriyoruz. Firmanız için en güncel web teknoloji ve E Ticaret sitesi alt yapılarını kullanarak en mükemmel hizmeti sunuyoruz.E- Ticaret Sitesi tercih ederek ilk adımı atmış oluyoruz.

Next Process

Tasarım Süreci

Profosyonel ve deneyimli ekip arkadaşlarımız 2 haftalık süreçte sizden alınan birebir notlarla kendi alanlarındaki yetenekleri tasarım sürecine entegre ediliyor. Tüm tasarım süreciniz onaylanarak ilerlemektedir.Revize işlemleriniz birebir uygulanmakta olup hayalinizdeki web sitenizin tasarımını sizlere sunmak için demo versiyonla karşınıza çıkıyoruz.

Next Process

Siteniz Hazır

Demo web sitesi tasarımlarınız onay alındıktan sonra kodlama geçiliyor. Siteniz tüm teknolojilere uyum sağlayacak şekilde Duyarlı web sitesi haline getiliyor. Kolay kullanımı olan yönetim sistemlerine bağlantılar kurulumları gerçekleştiriyor.Son aşamada Orjinal görsel içerikler ve metin yazılarınız Ürün Hizmet Fiyat Listeniz eklenerek siteniz yayın akışına geçiyor.

Next Process

Teknoloji haberlerinden haberdar olmak için
bültenimize kaydolun!